Pályázatok

TOP-3.1.1-15-BO1-2016-00015 ÉMO5 – KEHOP-2.2.2-15-2015-00036 TOP-1.4.1-19-BO1-2019-00028

Európai uniós és hazai pályázatok

A Jövő Iskolája - interaktív táblák Borsodnádasdon

TIOP-1.1.1-07/1-2008-0599

A borsodnádasdi általános iskola fejlesztése

 

 

 

2011.07.15.

TIOP-1.1.1-07/1-2008-0599 (IKT eszközök)

A „Jövő iskolája” Borsodnádasdon

A borsodnádasdi Móra Ferenc Általános Iskola komplex fejlesztésének utolsó eleme is befejeződött az európai uniós pályázatnak, a TIOP-1.1.1-07/1-2008-0599 számú, „A borsodnádasdi általános iskola fejlesztése” című projektnek köszönhetően. A teljes infrastruktúrális felújítás és a kompetencia alapú oktatás bevezetése mellett most az iskola informatikai fejlesztése is megvalósult.

8 tanteremben interaktív táblák beszerelésére, az informatikai szaktanteremben 28 tanulói számítógép üzembe helyezésére került sor. A gépek kiszolgálását külön szerver végzi, az internet hozzáférést wifi biztosítja.

A pedagógusok az interaktív táblák használatára külön képzésben részesültek, így zavartalanul kezdődhet szeptemberben az új tanév.

A fejlesztés az Európai Unió és a Magyar Állam közel 15 MFt támogatásával valósult meg.

A projekttel hosszú távra biztosítottá váltak a korszerű és integrált oktatás feltételei. A modern eszközök beszerzése segítségével nő a területi minőségi felzárkózás és a továbbtanulás esélye.

Kedvezményezett elérhetőségei:
cím: Borsodnádasd Város Önkormányzata
3671 Borsodnádasd, Alkotmány u. 3.
telefon: 48/542-010
e-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Ez az email cím védett a spam robotoktól, a megtekintéséhez engedélyezni kell a Javascriptet.
honlap: www.borsodnadasd.hu

A közreműködő szervezet elérhetőségei:
cím: ESZA Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
1134 Budapest, Váci út 45. „C” épület
telefon: 1-273-4250
e-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Ez az email cím védett a spam robotoktól, a megtekintéséhez engedélyezni kell a Javascriptet.
honlap: www.ujszechenyiterv.hu

2010.0810.

TIOP-1.1.1-07/1-2008-0599 (IKT eszközök)

Zöld út az általános iskola informatikai fejlesztése előtt

Borsodnádasd Város Önkormányzatának TIOP-1.1.1.07/1 „Borsodnádasdi általános iskola fejlesztése” című sikeres pályázatával kapcsolatban 2010. július 29-én hatályba lépett a Támogatói Okirat. Ez azt jelenti, hogy elkezdődik a projekt bonyolítása: 8 interaktív tábla, projekttel, notebook-kal, 28 tanulói számítógép, szerver számítógép és WiFi csomag kerül beszerzésre. Az eszközök beszerzése közbeszerzési eljárás keretében történik majd.

A projekt összkötsége: 15.052.388 Ft

Támogatás mértéke: 100%

Kedvezményezett elérhetőségei:
cím: Borsodnádasd Város Önkormányzata
3671 Borsodnádasd, Alkotmány u. 3.
telefon: 48/542-010
e-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Ez az email cím védett a spam robotoktól, a megtekintéséhez engedélyezni kell a Javascriptet.
honlap: www.borsodnadasd.hu

A közreműködő szervezet elérhetőségei:
cím: Oktatási és Kulturális Minisztérium Támogatáskezelő Igazgatósága
1055 Budapest, Bihari János u. 5.
telefon: 1-301-3200
honlap: www.okmt.hu

2010.01.07.

TIOP-1.1.1-07/1-2008-0599 (IKT eszközök)

Új pályázati feltételek miatt tovább húzódik az informatikai fejlesztés

Borsodnádasd Város Önkormányzatának TIOP-1.1.1.07/1 „Borsodnádasdi általános iskola fejlesztése” című sikeres pályázatával kapcsolatban a Támogató új pályázati feltételeket írt ki.

A változás oka, hogy a Nemzeti Fejlesztési Ügynökség két központi közbeszerzési eljárást indított az eszközök szállítójának kiválasztására, melyek mindegyike eredménytelenül zárult. Az új pályázati feltételek szerint az Önkormányzatnak magának kell beszereznie az eszközöket, azaz a közbeszerzés az Önkormányzatra hárul. Mindezek mellett Önkormányzatunknak a Támogató Okirat aláírásához további mellékleteket kell benyújtania, azaz gyakorlatilag új pályázatot kell készíteni, mely a bonyolítás teljeskörű tevékenységeire kiterjed. Az „új pályázat” benyújtásának határideje: 2010. február 15.

A Közreműködő Szervezet tájékoztatása alapján a 2010/2011-es tanévtől az új eszközök rendelkezésre állhatnak.

Kedvezményezett elérhetőségei:
cím: Borsodnádasd Város Önkormányzata
3671 Borsodnádasd, Alkotmány u. 3.
telefon: 48/542-010
e-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Ez az email cím védett a spam robotoktól, a megtekintéséhez engedélyezni kell a Javascriptet.
honlap: www.borsodnadasd.hu

A közreműködő szervezet elérhetőségei:
cím: Oktatási és Kulturális Minisztérium Támogatáskezelő Igazgatósága
1055 Budapest, Bihari János u. 5.
telefon: 1-301-3200
honlap: www.okmt.hu

2009.08.25.

TIOP-1.1.1-07/1-2008-0599 (IKT eszközök)

Várnunk kell az interaktív táblákra

A TIOP-1.1.1.07/1 „Borsodnádasdi általános iskola fejlesztése” című sikeres pályázatunk keretében az interaktív táblák beszerelésére sajnos továbbra is várnunk kell. A támogató tájékoztatása szerint a központi közbeszerzési eljárás eredménytelenül zárult, ezért a szállító kiválasztása elhúzódik. A 2009/2010-es tanév még új eszközök nélkül kezdődik.

Kedvezményezett elérhetőségei:
cím: Borsodnádasd Város Önkormányzata
3671 Borsodnádasd, Alkotmány u. 3.
telefon: 48/542-010
e-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Ez az email cím védett a spam robotoktól, a megtekintéséhez engedélyezni kell a Javascriptet.
honlap: www.borsodnadasd.hu

A közreműködő szervezet elérhetőségei:
cím: Oktatási és Kulturális Minisztérium Támogatáskezelő Igazgatósága
1055 Budapest, Bihari János u. 5.
telefon: 1-301-3200
honlap: www.okmt.hu

2008.08.01.

TIOP-1.1.1-07/1-2008-0599 (IKT eszközök

Beharangozó: sikeres pályázat az iskola informatikai fejlesztésére


Városunk sikeres pályázatot nyújtott be a Nemzeti Fejlesztési Ügynökség által meghirdetett, Társadalmi Infrastruktúra Operatív Program keretében kiírásra került TIOP-1.1.1/07/1 „Pedagógiai, módszertani reformot támogató informatikai infrastruktúra fejlesztése" témában, amely az Európai Unió támogatásával, az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósulhat meg.
A projekt címe:
A borsodnádasdi általános iskola fejlesztése
A pályázat célja:

„Intelligens iskola” létrehozása. Korszerű informatikai eszközök beszerzése annak érdekében, hogy az iskolában a tantárgyi és kompetencia területi pedagógiai módszertan az Infokommunikációs Technológia (IKT) segítségével hatékonyabbá váljon. A projekt keretében többek közt 8 tanteremben interaktív táblák-, valamint az informatikai szaktanteremben 29 tanulói számítógép beüzemelésére kerül sor.

Költségek forrása:

Az elnyert támogatás aránya 100%. Az eszközök beszerzését a Nemzeti Fejlesztési Ügynökség bonyolítja le, és az eszközök közvetlenül általa kiválasztott szállító által kerülnek leszállításra iskolánkhoz.


Kedvezményezett elérhetőségei:
cím: Borsodnádasd Város Önkormányzata
3671 Borsodnádasd, Alkotmány u. 3.
telefon: 48/542-010
e-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Ez az email cím védett a spam robotoktól, a megtekintéséhez engedélyezni kell a Javascriptet.
honlap: www.borsodnadasd.hu

A közreműködő szervezet elérhetőségei:
cím: Oktatási és Kulturális Minisztérium Támogatáskezelő Igazgatósága
1055 Budapest, Bihari János u. 5.
telefon: 1-301-3200
honlap: www.okmt.hu


Ön itt van: Home Önkormányzat Önkormányzati pályázatok Európai uniós és hazai pályázatok A Jövő Iskolája - interaktív táblák Borsodnádasdon
X

Right Click

No right click